Innova Presto – idealna kasa na każdą podróż

Jeszcze nie tak dawno kasy mobilne kojarzyły się wyłącznie z handlem obwoźnym czy bazarowym. Jednak z czasem urządzenia te nie tylko stały się nowocześniejsze i bardziej eleganckie, ale też niezwykle rozbudowane technologicznie. Teraz stosowane są nie tylko do sprzedaży przenośnej. Coraz częściej ich funkcjonalność wykorzystują przedsiębiorcy prowadzący handel stacjonarny.

Innowacyjność kasy Innova Presto

Innova Presto to kasa, która zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej. Urządzenie wyposażone jest w 2 niebieskie, podświetlane ekrany – sprzedawcy i nabywcy – które gwarantują czytelność pojawiających się komunikatów. Niezwykle szybki mechanizm drukujący, pracujący z prędkością 23 linijek tekstu na sekundę, zapewnia sprawne prowadzenie sprzedaży. Presto to wysoka funkcjonalność, zamknięta w niewielkiej obudowie. Alfanumeryczna klawiatura urządzenia pozwala na zaprogramowanie szybkiej sprzedaży 40 elementów asortymentu, co zdecydowanie usprawnia obsługę klientów. Kasa została stworzona z myślą o współpracy z elementami peryferyjnymi. Model Presto posiada 2 porty komunikacyjne, RS-232 oraz USB, gwarantujące połączenie Presto z komputerem, wagą, czytnikiem kodów kreskowych, a także programowalną klawiaturą.

Doskonała towarzyszka podróży

Innova Presto to nie tylko kasa, która sprawdzi się w małym i średnim handlu. To przede wszystkim urządzenie idealnie nadające się do pracy mobilnej. Trudno o drugą tak nowoczesną, a zarazem tak małą kasę fiskalną. Jej wymiary to jedynie 165 x 170 x 70 mm. Do urządzenia można dokupić specjalne etui, zapewniajace komfort i bezpieczeństwo podczas podróży z kasą.

Warto dodać, że model marki Innova został wyposażony w bardzo wydajny akumulator, pozwalający na prowadzenie sprzedaży również wtedy, gdy Presto nie jest podłączona do zasilania zewnętrznego. Przy w pełni naładowanej baterii użytkownik ma gwarancję, że wydrukuje co najmniej 6 000 linii paragonu. Ładowarka samochodowa umożliwia zasilanie urządzenia fiskalnego w trakcie jazdy. To kolejny argument potwierdzający, że Presto jest świetnym rozwiązaniem dla handlu mobilnego.

One thought on “Innova Presto – idealna kasa na każdą podróż

  1. jedyne co mi nie odpowiada, to jej wygląd…przypomina dosłownie samochodowe radio 😛 ale to szczegół dla mnie, a tak poza tym to funkcjonalna i praktyczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz rozwiązanie *