Wielozadaniowa drukarka fiskalna – Novitus Deon E

Zazwyczaj drukarki fiskalne dzieli się na mobilne i stacjonarne. Czasem wprowadza się także podział ze względu na wielkość lub funkcje. Jest jednak wiele urządzeń, których nie trzeba wpisywać w żadne ramy, ponieważ sprawdzają się one w bardzo wielu rodzajach działalności. Właśnie taki jest model Novitus Deon E.

Cechy urządzenia stacjonarnego

Deon E, jak większość nowoczesnych urządzeń, została wyposażona w elektroniczny zapis kopii paragonów na karcie pamięci. Posiada innowacyjny mechanizm drukujący, który sprawnie i cicho wystawia wszystkie dokumenty. Poza tym, bardzo uproszczono w nim wymianę papieru, gdyż odbywa się ona na zasadzie „wrzuć i pracuj”.

Użytkownik, obsługując tę drukarkę, ma możliwość korzystania z pełnej, precyzyjnej klawiatury alfanumerycznej, składającej się z przycisków wykonanych z silikonu. Taki materiał zabezpiecza przed zalaniem, zapyleniem czy szybkim zużyciem klawiszy, dlatego Deon E sprawdzi się np. w piekarni, kawiarni bądź w sklepie z częściami i akcesoriami samochodowymi.

Drukarka marki Novitus jest w stanie obsłużyć bardzo dużą bazę towarową, wynoszącą 150 000 PLU. Dlatego doskonale odnajduje się nie tylko w większych firmach, posiadających szeroką ofertę, ale także w przedsiębiorstwach z perspektywą szybkiego i dużego rozwoju.

Wśród dodatkowych funkcjonalności tego wszechstronnego urządzenia fiskalnego wymienić należy możliwość wydruku NIP-u nabywcy na paragonie (co czyni z tego dokumentu uproszczoną fakturę VAT) oraz konfiguracji dowolnej formatki wydruku niefiskalnego z tekstem, grafiką i kodem kreskowym lub QR.

Funkcje mobilne

Deon E doskonale sprawdza się w handlu stacjonarnym (szczególnie w miejscach, gdzie asortymentu jest dużo, a przestrzeni do pracy niewiele). Posiada jednak wiele cech, dzięki którym pozostaje jednym z najczęściej wybieranych urządzeń do prowadzenia działalności mobilnej.

Drukarka wystawi 2 500 paragonów o standardowej długości, bez konieczności zasilania zewnętrznego. Co więcej, po rozładowaniu się akumulatora, urządzenie jest w stanie wyemitować  jeszcze 300 dowodów zakupu. Zaletą Deon E jest możliwość wyjęcia baterii i naładowania jej poza drukarką.

Przy handlu obwoźnym bardzo istotne jest to, by urządzenie stosowane do wydruku paragonów było niewielki i lekkie. Cechy te posiada drukarka marki Novitus. Jej wymiary to jedynie 94 x 58 x 229 mm a wag – zaledwie 650 g. Do drukarki można dokupić pokrowiec, ułatwiający przenoszenie urządzenia, lub specjalne paski i uchwyty, zakładane na rękę, na ramię lub przypinane do paska od spodni.

Warto też dodać, że Novitus Deon E został wyróżniony główną nagrodą w XVIII Edycji Konkursu Dobry Wzór.

One thought on “Wielozadaniowa drukarka fiskalna – Novitus Deon E

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz rozwiązanie *