Nowoczesne rozwiązania w kasach firmy Posnet

Posnet Polska S.A. to rodzimy producent kas i drukarek rejestrujących, działający na rynku fiskalnym od ponad 20 lat. Poza produkcją firma zajmuje się także dystrybucją urządzeń peryferyjnych, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe czy drukarki paragonowe. Jest zatem w stanie dostarczyć  różnym przedsiębiorcom  kompletne wyposażenie stanowiska kasjerskiego, które gwarantuje zgodność z wymogami formalnoprawnymi, automatyzację sprzedaży i większy komfort pracy. Przede wszystkim jednak, Posnet stawia na nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, wytrzymałość produktów oraz ich nowoczesny design. Takie właśnie są kasy fiskalne Mobile HS EJ oraz Revo.

Posnet Mobile HS EJ

Posnet Mobile HS EJ to nowoczesne urządzenie. Kasa waży jedynie 400 g, a jej wymiary to 158 x 86 x 46 mm, co czyni ją najmniejszą i najlżejszą na rynku. Jest tak mała, że zmieści się do kieszeni lub torebki. To idealne rozwiązanie dla osób prowadzących działalność mobilną. Aż dziw bierze, że w tak małej formie zamknięte jest tak wiele funkcjonalności.

Urządzenie wyposażone jest w elektroniczny zapis kopii paragonów (dane gromadzone są na karcie pamięci). Poza walutą domyślną, czyli PLN, w pamięci fiskalnej tego modelu można zaprogramować zmianę waluty wraz z przelicznikiem, datą i czasem przejścia, przez co zmiana dokona się automatycznie. Jak wszystkie modele marki Posnet, Mobile HS EJ może współpracować z dodatkowymi urządzeniami, co gwarantują porty RS-232 oraz USB. Zainstalowany w kasie, niezwykle wydajny akumulator wewnętrzy gwarantuje wydruk nawet 50 000 wierszy, bez zasilania zewnętrznego. Udogodnieniem, niezbędnym w trakcie pracy na kasie przenośnej, jest ładowarka samochodowa USB, dzięki której urządzenie można naładować w podróży.

Kasa ta, poza atutami technicznymi, ma także walory estetyczne. Jej elegancka budowa i materiał, z jakiego została wykonana, sprawia, że znajduje ona zastosowanie nie tylko w handlu obwoźnym, na bazarkach czy parkingach, ale także w miejscach, gdzie urządzenia elektroniczne powinny być dyskretnym dodatkiem ( w salonach kosmetycznych, kancelariach prawnych czy gabinetach lekarskich). Model ten jest dostępny w 2 wersjach kolorystycznych: czarnej lub białej.

Posnet Revo

W segmencie kas małych i mobilnych na czoło wysuwa się Mobile HS EJ. Jeśli chodzi zaś o kasy średnie, to najnowszym wynalazkiem konstruktorów Posnet jest model Revo. Czym różni się od innych?

Producent pisze o niej, że to rewolucyjna kasa fiskalna, łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem; urządzenie oferujące szereg unikalnych funkcji, pozwalające użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy. I nie są to czcze przechwałki. Faktycznie mnogość interfejsów (Ethernet, USB oraz RS-232, opcjonalnie – Wi-Fi, GPRS, PS2) powoduje, że Revo można w pełni zintegrować z wagą elektroniczną, ważącą w zakresie do 15 kg, jednocześnie podłączając do urządzenia fiskalnego inne elementy peryferyjne, typu skaner, szuflada kasjerska, czy terminal płatniczy.

Kasa realizuje zapis kopii paragonów na karcie pamięci SD (4 GB). Ułatwia obsługę klienta, dzięki błyskawicznemu wydrukowi paragonów (47 linii/s), możliwości szybkiej wymiany papieru (mechanizm drukujący typu „wrzuć i pracuj”) oraz czytelnym wyświetlaczom. Nie mogło w niej zabraknąć funkcji wprowadzenia na życzenie nabywcy jego NIP-u.

Co zaś się tyczy wyglądu urządzenia, to i w tej materii jej producent nie zawiódł. Kasa to nie tylko funkcjonalność, ale także solidna konstrukcja i elegancki design. Co więcej, model Revo jest dostępny w aż 6 wariantach kolorystycznych – śnieżna biel, limonkowa zieleń, słoneczny żółty, błękit oceanu, ognista czerwień i elegancki fiolet, co pozwala bez trudu dopasować jej wygląd przestrzeni, w której prowadzony jest handel.

One thought on “Nowoczesne rozwiązania w kasach firmy Posnet

  1. mechanizm drukujacy umieszczony w revo na przedzie to byl zdecydowanie nowatorski krok – az jestem ciekaw jak klienci na to reaguja 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz rozwiązanie *