Elzab K10 Online, czyli jak popularna kasa fiskalna idzie z duchem czasów!

W związku z pojawieniem się ważnych przepisów dotyczących systemu fiskalizacji online, siłą rzeczy światło dzienne musiały ujrzeć kasy rejestrujące nowego typu. Jak nietrudno się domyślić, czołowi producenci technologii sprzedaży przygotowywali się do tych zmian i pracowali nad rozwiązaniami uwzględniającymi aktualne wymogi prawne oraz techniczne. Ale co ciekawe, nie chodzi jedynie o zupełnie nowe urządzenia. Wśród nich znajdziemy również dobrze znane modele, odpowiednio unowocześnione. Takie jak choćby Elzab K10 Online!

Sprawdzone rozwiązania od firmy Elzab

Nikomu, kto choć trochę zna dzisiejsze technologie sprzedaży i nieco obserwuje zmiany w polskiej branży fiskalnej, nie trzeba przedstawiać ani marki Elzab, ani modelu K10. Można powiedzieć, że w tej rzeczywistości wspomniana kasa fiskalna stała się wręcz hitem. Z pewnością zadecydowało o tym kilka aspektów. Po pierwsze, atrakcyjne, optymalne połączenie funkcji. Po drugie, cechy decydujące o pewnej uniwersalności tej technologii. Po trzecie, szczególne rozwiązania, które na tamte czasy można było traktować nawet jako innowacyjne. I wreszcie po czwarte, z uwagi na przykuwający oko wygląd. Co dokładnie kryje się pod tymi opisami? Dzięki różnorodnym opcjom i podzespołom (np. prostemu mechanizmowi drukującemu) model K10 jest naprawdę przyjazny w obsłudze. Zwłaszcza, że posiada solidną obudowę i nieduże gabaryty, co czyni z niego urządzenie świetnie sprawdzające się zarówno w działalnościach stacjonarnych, jak i mobilnych. To właśnie stwarza wspomnianą uniwersalność kasy, podobnie jak fakt, że może ona pracować również w trudniejszych warunkach (z uwagi na wzmocnioną wewnętrznie obudowę czy odporny na wilgoć i zarysowania ekran). Jeśli zaś chodzi o nowoczesne rozwiązania, model od Elzab wyróżnia duży, kolorowy, konfigurowalny panel dotykowy, działający na podobnych zasadach, co wyświetlacz w smartfonach.

K10 Online – znana kasa fiskalna w nowym wydaniu

Jedyne więc, czego brakowało tej kasie obecnie, to funkcjonalności dostosowujących urządzenie rejestrujące do wchodzącego systemu online. Ale to również nie jest już przeszkodą. Jak sama nazwa wskazuje, Elzab K10 Online zapewnia internetowe przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. Oczywiście, gwarantuje też współpracę z terminalami płatniczymi oraz posiada pamięć chronioną.

Zatem podatnicy nie muszą się martwić o to, że urządzenie, które pozostawało w obszarze ich zainteresowania (np. podczas wyboru technologii do zakupu) nie posiada rozwiązań odnoszących się do najnowszych, prawno-technicznych wymagań. Sytuacja ta może mieć też znaczenie, gdy przedsiębiorca należy do branży objętej obowiązkiem wcześniejszego wdrożenia urządzeń online, ale jest naprawdę zadowolony z kasy K10. Przyzwyczaił się do jej obsługi, lubi jej funkcje i możliwości oraz przekonał się, że model ten świetnie pasuje do charakteru prowadzonej działalności. Wtedy właśnie istnieje szansa przejścia na (prawie) to samo urządzenie, tylko dostosowane do nowego systemu fiskalizacji.

One thought on “Elzab K10 Online, czyli jak popularna kasa fiskalna idzie z duchem czasów!

  1. Jestem posiadaczką k10 w dotychczasowej wersji i jeśli miałabym wymieniać na kasę online, to właśnie byłabym wśród osób, które ponownie zdecydowałyby się na k10 tylko że online 🙂 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz rozwiązanie *